İçeriğe geç

Çocuklara bir etkinlik!

Soğuk kış günlerinde evlerimize kapandıysak etkinlik yapıp, birlikte zaman geçirmek için harika zamanlar.

Ben Meriç’e hediye kutusunda gelen onun üzerinde dikkatini çekeceği hayvan figürlü bu kutuları biriktirdim. Geçen sene aynı etkinliği yapmaya çalıştım ama bu sene denediğim gibi dikkatini çekmedi.

Eline ona uygun bir makas verdim ve kesmesine yardımcı oldum, yapamadığında yüreklendirdim bu etkinliği yaparken tahmin ettiğimden daha uzun zaman geçirdik. Hayvanları kesip iğne ile ipliğe geçirdim ve duvara astım. Meriç bu süreçte sabırla bekledi. İki yaş için güzel ve verimli bir etkinlik. Ertesi sabah

 

uyandığında ilk söylediği şey, yüzü gülerek;  anne ayıları kestik dedi ve hemen yanlarına gitti. O gün elektrikler yoktu ve sadece bu işi yapmakla ilgilendik daha kaliteli bir zaman geçirmek için daha fazla elektrikler kesilmiş gibi davranmak gerek. Tam anlamıyla sadece onunla ilgilenmek ve o zamanın içinde olmak çok keyifliydi. Sizde bu tarz materyaller elinize geçtiğinde biriktirebilirsiniz, hediye paketleri, çocuklar için aldığımız eşyaların üzerinde bu çeşit figürler mevcut.

Çorap içinden çıkan kartonlara da suluboya ile mantar çizdik, noktalarını Meriç’le koyduk. Duvara astıktan sonra, anne bak bunları ben yaptım dedi.

Bu tarz değerlendirebileceğim; kağıt ve görsellerden oluşan malzemeler için bir kutu ayırdım, onları buraya biriktiriyorum.

Bence bebek sektöründe ki firmalar, özellikle bu tarz üretimler yapıp ailesi ile bebeklere böyle bir üretim yaptırmayı hedefleyip marka ile kendi aralarında bir bağ kurdurabilir.

4742total visits,4visits today

2 Yorum

  1. Gamze Gamze

    Harika bir etkinlik olmuş emeğimine sağlık canım ????

    • aladmin aladmin

      Çok teşekkürler canım <3

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir